Jsme Loncin

Prémiový čínský výrobce čtyřkolek a motocyklů

Patříme ke světové špičce v motocyklovém průmyslu. Vyrábíme ročně více než 2,5 milionu motocyklů, 150 tisíc čtyřkolek a kromě toho zhruba 3 miliony spalovacích motorů i pro další světové značky. Jsme držiteli desítek patentů v motoprůmyslu, zaměstnáváme stovky návrhářských inženýrů, kteří neustále pracují na vývoji a inovacích.

V roce 2005 jsme se stali partnerem pro výrobu motorů a následně i celých modelů motocyklů pro německou značku BMW. Nedávno jsme oslavili výročí 18-ti leté spolupráce, která přispěla ke vzniku naší nové motocyklové značky VOGE a v neposlední řadě i inovacím v naší divizi ATV a čtyřkolek

Nová řada našich prémiových čtyřkolek X-Wolf vám tak přináší ty nejmodernější technologie, řádnou porci výkonu a obrovskou volbu možnosti využití. Při vývoji všech modelů čtyřkolek a UTV klademe důraz na funkčnost a odolnost celé konstrukce čtyřkolky jako celku, který nakonec doplníme bohatou výbavou už v základu. 

Takhle jsme slavili výročí 18-ti leté spolupráce s BMW

Testovali se všechny současné modely motorek a skútrů BMW i Voge sjíždějící z našich výrobních linek. V loňském roce celých 30% prodaných motocyklů a skútrů BMW pocházelo z našich výrobních závodů.

Nakoukni do fabriky Loncin

Moderní prostory, technologie, strojní vybavení a hlavně kvalitní lidská síla nám umožňuje vyrobit to nejlepší na co jsme zaměřeni. To jsou motorky, čtyřkolky a motory téměř do všeho, co si jen dovedeš představit.

Myslíme na budoucnost

Uvědomujeme si, že pro budoucnost našich dětí a udržitelnost stavu načí planety musíme myslet dopředu. Jsme na tuto výzvu připraveni. 

Všechny naše nové modely podstupují řádné testy

Všechny novinky podstupují testy v těch nejnáročnějších podmínkách. Až když je vše odladěno k naprostý spokojenosti testovacích jezdců, pouštíme stroje do výroby. Dvouválcový X-Wolf 1000 má tohle všechno za sebou a tak se na něj můžete těšit už v první polovině sezóny 2024. A věřte, že je na co. 

Pár fotek z naší továrny