Poznej Loncin

Obří fabrika, která ročně vyrobí 150 000 špičkovejch čtyřkolek. A nejen to!

Loncin je fakt mega koncern. Tenhle čínskej výrobce patří do celosvětový TOP 10 v motocyklovým průmyslu. Ročně vyrobí víc než 2,5 milionu motorek, 150 tisíc čtyřkolek a navíc zhruba 3 miliony spalovacích motorů pro další světový značky. Vlastní desítky patentů v motoprůmyslu a zaměstnává stovky návrhářskejch inženýrů, kteří neustále pracujou na vývoji a inovacích.

V roce 2005 začal Loncin vyrábět některý motory pro jednu nejmenovanou německou firmu. 😉 Vosvědčil se, a tak si tahle světoznámá značka z Bavorska nechává v Loncinu dělat i komplet celý skútry. Nedávno Loncin oslavil 18. výročí týhle spolupráce. Během ní se toho Loncin naučil tolik, že mohl stvořit vlastní značku prémiovejch motorek VOGE.

No a můžeš si být na tuty jistej, že tohle spojení vedlo taky k fůře inovací v divizi ATV a čtyřkolek. Díky tomu jsou kolky značky Loncin zárukou špičkový kvality, za kterou nevyplázneš ranec.

Nová řada prémiovejch 4kolek X-Wolf ti přináší ty nejmodernější technologie, pořádnou nálož výkonu a obrovskou variabilitu využití. Při vývoji všech modelů čtyřkolek a UTV klade Loncin důraz na funkčnost a odolnost celý konstrukce. A jako příjemnou třešničku na dortu ti šoupne fakt bohatou výbavou už v základu.

Takhle Loncin slavil 18. výročí spolupráce s ikonickou značkou z Bavorska

Testovaly se skoro všechny současný modely německejch motorek a skútrů, ale taky mašiny Voge.

Jo a taková zajímavost: V roce 2022 měl Loncin prsty ve výrobě celejch 30 % prodanejch motocyklů a skútrů týhle nejmenovaný značky z Bavorska. Buď pro ně dělal motory, anebo rovnou kompletní stroje. Tady vidíš, že i nároční Němci naprosto věřej výrobci mašin Voge.

Nakoukni do fabriky Loncin

Moderní prostory, nejnovější technologie, špičkový strojní vybavení a hlavně kvalitní lidská síla umožňuje Loncinu vyrábět všechno v prémiový kvalitě. Za to VŠECHNO si dosaď motorky, čtyřkolky a motory skoro do všeho, co si jen dovedeš představit.

Loncin myslí na budoucnost

I když je Loncin obří moto fabrika, nehodlá se podílet na devastaci životního prostředí. Myslí na budoucnost našich dětí, zohledňuje udržitelnost naší planety a hledá nový cesty, který jsou šetrnější k ekosystému a zároveň příjemnější pro uživatele. Jak? Nápovědu najdeš v tomhle krátkým videu.

Všechny čtyřkolky LONCIN krutopřísně testuje

Každá novinka musí uspět v sérii testů, který probíhaj v těch nejnáročnějších podmínkách. Až když je všecko odladěný k naprostý spokojenosti testovacích jezdců, pouští Loncin nový čtyřkolky do výroby. Tohle všechno má za sebou i poslední novinka – dvouválcovej X-Wolf 1000. Jsme mega pyšný, že středoevropskou premiéru si tenhle čtyřkolkovej obr užil na našem stánku při Motosalonu 2024.

Nakoukni do továrny Loncin

Staň se prodejcem čtyřkolek Loncin

Máš prodejní i servisní zázemí a hlavně chuť odstartovat férovou spolupráci, která ti přihraje mega spokojený zákazníky?

Tak čti dál!