Trasa ke spokojeným zákazníkům začíná v GOREXu.

Proč prodávat právě čtyřkolky Loncin

Hoď k nám blinkr a staň se prodejcem prémiovejch čtyřkolek Loncin
 

Boží poměr cena–výkon

Mít v showroomu čtyřkolky Loncin, to je jako nabízet pětihvězdičkovej hotel za cenu ubytovny. Není divu, že tyhle stroje dělaj konkurenci vrásky na čele.

Fabrika ze světové TOP 10

Vlastní čtyřkolky mega továrny Loncin. Jo, to je přesně ta, ve který se vyráběj třeba i kompletní motorky a skútry BMW. Hele, asi není na světě fabrika, která by do špičkovejch technologií viděla víc.

Neskutečně rychlej vývoj

Jen za posledních 5 let vypustil Loncin pod vlastní značkou Voge do světa 20 modelů motorek a 3 fungl nový modely čtyřkolky Loncin XWolf. Na rok 2024 ohlásil 5 úplně novejch motorů. Ne motorek. Motorů! Udělat novou mašinu se starým motorem, to umí každej. Ale 5 novejch motorů za rok – kdo jinej to má?

Neokoukanej šmrnc

Ne každej chce čtyřkolku, kterou má soused po pravici i po levici. Loncin XWolf jsou netuctový krásky s nadupanou výbavou a skvělym výkonem. Nabídni zákazníkům neokoukanej šmrnc, za kterej nemusí vypláznout raketu.

Nizoučká poruchovost a mizivý promile reklamaci

Loncin šlape jako hodinky. Většina našich současnejch prodejců hlásí nula nula prd reklamaček. A to i přes rozšířenou záruku, kterou jako výhradní dovozce ke všem strojům dáváme.

Omrkni netuctový čtyřkolky LONCIN

Až se nabažíš online galerie, dojeď si tyhle šelmy vyzkoušet k nám do Benešova. Po testu můžeme dát řeč o případný spolupráci.

Proč to rozjet s GOREXem?

Lidská stránka

Protože zápasit chceš s terénem na čtyřkolce, ne s obchodním partnerem.
 

Neprudíme

Nebudeme ti kecat do toho, jak mají vypadat regály. Nebudeme ti nařizovat, co maj nosit tvý prodejci za vohoz. Nebudeme tě posílat od čerta k ďáblu, když budeš něco potřebovat. Všechno s tebou probereme a vyřešíme osobně, v klidu a férově.

Nekecáme

Co si domluvíme, to platí. Podání ruky, dohoda po telefonu, mejlu nebo jakýkoliv jiný uzavření dohody je pro nás svatý. Přes to nejede vlak. Ani čtyřkolka.

Neblbneme

Teda na čtyřkolkách blbneme stejně jako ty. Ale rozhodopádně neblbneme ohledně smluv, reklamací a dalšího papírování. Nejsme korporát, kterej by měl lejstro na každý uprdnutí motoru. Ale jeden papír přece jen máme. Jakožto rodinnej podnik jsme členy Asociace malých a středních podniků. A co je malý, to je milý. A v podnikání činný.

Obchodní stránka

Protože z hezkejch vztahů složenky nezaplatíš.

Nadstandardní marže

Fakt si přijdeš na víc, než je běžný. Vozvi se a dozvíš se víc.

Bonusy

Za dobrou platební morálku i za počty prodanejch strojů tě čekaj extra výhody.
 

Výhradní dovozce

Přes nikoho jinýho se ke čtyřkolkám Loncin v Česku nedostaneš. Aspoň ne ofiko a za velkoobchodní ceny. Vod ministerstva dopravy máme navíc štempl na to, že jsme akreditovanej zástupce značky Loncin v ČR.
 

2 roky záruky navíc na naše triko!

Bez podmínek! Neřešíme změnu majitele, nájezd ani firemní vlastnictví. Prostě 4 roky plný záruky místo obvyklejch dvou. Proč? Protože těmhle strojům stopro věříme. Už nějakej ten pátek na nich totiž sami jezdíme.
 

Testovací jízdy

Abys čtyřkolkám Loncin mohl věřit i ty, rádi ti je půjčíme na testování. Prostě doraž a pořádně je provětrej. Ať víš, co vod nich čekat. Máš to k nám daleko? Naložíme je a dojedem za tebou!
 

Demo stroje

Předváděcí čtyřkolky ti dodáme za mega zvýhodněný ceny. Demo kolky mají jedinou nevýhodu. Když na ně posadíš zákazníky a vyšleš je na projížďku, zamilujou se do nich natolik, že z nich už nebudou chtít slízt.
 

Fešný oblečení pro mechoše i prodejce

Nenutíme. Nabízíme. Ale víš jak – stylovej vohoz podtrhne profesionalitu tvýho týmu.
 

Reklamní matroše

Vybavíme tě katalogy, vlajkou nebo reklamními bannery. Na tvý akce ti půjčíme obrandovaný stany.
 

Šance bejt první v regionu

Uvidíš, že za těmahle neokoukanejma krasavicema se k tobě budou sjíždět lidi z širokýho okolí. Teda pokud to s náma rozjedeš dřív než tvůj blízkej konkurent. Tak to neprokaučuj a chytni šanci za řídítka.
 

Podpora na webu a socsítích

Když to s náma rozjedeš, dáme vo tom s velkou parádou vědět na našem Instagramu i Facebooku. A klíďo přijedeme nafotit tvůj fešnej showroom. Rádi přesdílíme posty s tvejma akcema. A samozřejmě tě taky láskyplně přišpendlíme na online mapu našich prodejců.
 

Fajnový akce pro parťáky

Na pravidelnejch Gorexiádách ti představíme nový stroje. Zasoutěžíš si vo hodnotný ceny. Líp se poznáme. Poklábosíme, popijeme, pojezdíme. Teda ve vobráceným pořadí samozřejmě.
 

Co je ke spolupráci potřeba?

Faktický nadšení

Nehledáme překupníčky, ale podobně zapálený blázny, jako jsme my.
 

Férovej přístup

K nám i k zákazníkům. Protože vrána k vráně sedá, čtyřkolku si hledá.
 

Famózní servis

Bez něj si spokojený zákazníky nevytvoříš. A o ty nám jde vždycky v první řadě.
 

Fajný prostory

Ne kamrlík, ve kterým není k hnutí. V něm bude za Popelku i ta nejnablýskanější čtyřkolka.

Že velkorysý prostory zatím nemáš, ale nic z toho předchozího ti nechybí? Vozvi se. Probereme. Podumáme. Pomůžeme. Nemusíš mít showroom nablýskanej jak krámy na Pařížský. Hlavní je, aby se v nich zákazník cítil dobře, rád se do nich vracel a měl si kde čtyřkolky pořádně prohlídnout a vyzkoušet.

Fakt po mně chcete, abych prodával Čínu?

Martin „Děda“ Čepela
duše i srdce GOREXu

Hele i nám se Čína dlouho příčila. Prošlo nám pod rukama za 20 let hafo Amíků, Japonců i nejprodávanějších Číňanů. Víme, jak důležitý je mít spolehlivej stroj. Když dneska vidíme LONCINu až do krku, když vidíme ty materiály, zpracování a bezporuchovost, můžu říct jediný: Kvalita Loncin v lecčem strčí konkurenci do kapsy. To můžu vodpřísáhnout. Na smrt mý nejmilejší čtyřkolky!

V čem je háček? Hafo lidí kouká na čínský stroje stejně jako já před 20 rokama. Nedocvakne jim, že všechny světový značky si nechávaj v Číně dělat buď spoustu dílů, nebo rovnou celý stroje. Nedochází jim, že díky tomu mají Číňani přístup ke všem špičkovejm technologiím a že se toho při výrobě pro druhý neskutečně moc naučili. Nevidí, že když se všechny tyhle výhody spojily s čínským workoholismem, je Čína už dávno před Evropou.

Jasně. Neplatí to pro všechny. Ale konkrétně Loncin vyjíždí ze stejný fabriky jako bávo. Je prostě dobrý nezavírat před Čínou oči, jako jsem to kdysi dělal já.

Chceš je taky votevřít? Klidně se stav. Vážně! Pokecáme, projedeme čínský mašiny, kouknem jim pod kastl. Ať neprodáváš zákazníkům zajíce v pytli. To nechce nikdo. My, ty ani oni. Domluveno? Tak frč!

Co o spolupráci říkají naši současní parťáci

V prvom rade maju ludsky, normalny pristup. Na nic sa nehraju. Sú priamy, kamaratsky a zaroven profesionali. Vedia podporit, poucit, ale aj upozornit na mozne problemy.

LMD moto, Nove Mesto nad Váhom

Výborná komunikace, přátelský přístup, vždy ochota pomoci. Zatím jsem neměl žádný problém, vždy veškeré akce proběhly na jedničku.

Carworx, Chomutov

S Gorexem sa nám obchoduje super. Spolupracujeme už 10 rokov, doteraz sme nemali žiadny problém či už s dodávkou tovaru alebo reklamáciou. Perfektná komunikáciu či s Alešom v sklade alebo so samotným Martinom, proste keď sa niečo dohodneme, platí to.

JJ moto, Zvolen

    Toužíš taky po fajnový spolupráci, která ti přihraje spokojený zákazníky?

    Síť LONCIN

    V naší síti prodejců je místo i pro tvůj showroom. 
    Zatím

    Možná si na něj už brousí zuby tvůj nejbližší konkurent. Tak se ozvi radši hned a zařaď do svý nabídky prémiový 4kolky Loncin. Staň se součástí sítě autorizovanejch prodejen a servisů v Česku.